Greitai paruošiamas braškių ir plaktos grietinėlės tortas

0
2488
braškių tortas

Ingridientai:

1kg braškių, 1l grietinės ar riebios grietinėlės, 1 pakelis vanilės cukraus, 300g mėgstamų sausainėlių ar apvalus biskvitas.

Gaminimas:

Gerai atšaldytą grietinę ar grietinėlę plakti, kol ji pasidarys puri ir stangri. Į išplaktą grietinėlę ar grietinę suberti cukrų ir išmaišyti. Torto formos lanką, padėjus jį ant tortui skirto padėklo, lygiai pridėti sausainių. Juos galima pašlakstyti saldžiarūgščiu su mėgstamais prieskoniais virintu vandeniu. Ant sausainėlių dėti nuplautas ir apdžiovintas braškes. Ant viršaus uždėti išplaktą grietinėlę. Atšaldyti, viršų papuošti gražiausiomis braškėmis ir plaktos grietinės kauburėliais.

Sausainėlius galima patiekti ir atskirai po vieną, ant kiekvieno uždėjus po gražią braškę, aplink apdėtą plakta grietinėle ar grietine. Labai gražiai atrodo ir itin tinka šie sausainėliai vaikų vaišėms.

Vietoj sausainių tortui galima panaudoti ir pirktą ar namuose keptą biskvitą.

Biskvitą perpjauti horizontaliai pusiau, vieną pusę dėti ant padėklo ir dėti ant jo pusiau perpjautas braškes pjūviu į viršų. Dabar uždėti plaktos grietinėlės ir ant viršaus dėti antrą pusę biskvito. Torto viršų storokai aptepti likusia grietinėle, o kraštus kur ne kur aptepti. Puošti paliktomis braškėmis, sveikomis ar pusiau perpjautomis, taip pat pjūviu į viršų. Tai greit paruošiamas ir skanus tortas.

Kiek naudingas buvo šis įrašas?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Įvertinimų skaičius: 2

Įrašas dar neįvertintas.

Palikite komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia