Apie / Kontaktai

Sodininku.info yra nekomercinis sodininkystės entuziastų ir profesionalų portalas, kuris siekia pateikti kruopščiai atrinktus ir profesionalumo bei kokybės standartus atitinkančius straipsnius apie sodininkystę bei daržininkystę. Mūsų portale rasite informaciją apie įvairių kultūrų sodo ir daržo augalų – daržovių, vaisių, uogų ir t.t. – sodinimą, auginimą, tręšimą ir priežiūrą. Taip pat ir apie jų ligas, kenkėjus bei kovą su jais. Savo straipsniais siekiame padėti visiems sodininkams ir daržininkams gauti kuo geresnį ir didesnį derlių bei užsiauginti bet kokią kultūrą, nepriklausomai nuo turimų žinių lygio. Neabejojame, kad mūsų straipsniuose pateikiamos informacijos kokybė leis pasisodinti, užsiauginti ir tinkamai prižiūrėti bet kokią sodo ar daržo kultūrą.

Mūsų turinys remiasi Lietuvos ir užsienio sodininkystės profesionalų leidiniais, todėl galime užtikrinti savo turinio kokybę. Vladas Venskutonis yra tik vienas iš mūsų atskaitos taškų, tačiau be jo remiamės ir daugeliu kitų Lietuvos bei užsienio sodininkystės ekspertų leidiniais.

Mes nesiekiame jokios komercinės naudos ir visą informaciją pateikiame laisvam naudojimui. Nepaisant to, jog remiamės ekspertiniais leidiniais, mes negalime atsakyti už bet kokias čia pateiktos informacijos panaudojimo pasekmes.

Norėdami su mumis susisiekti rašykite el.paštu: info@sodininku.info