Prekių grąžinimas

Jeigu nesate visiškai patenkinti savo pirkiniu, Jūs turite teisę grąžinti ar keisti visas prekes pristatant mums atgal  per 7 darbo dienas nuo pristatymo dienos, jei sėklų pakuotės yra originalios, nepažeistos, neatidarytos ir sėklos nepanaudotos. Tiesiog grąžinkite prekes originalioje pakuotėje per 7 darbo dienas nuo gavimo ir mes pakeisime jas ar grąžinsime Jums pinigus.

Akcijų metu parduoti produktai negrąžinami.

Norėdami grąžinti prekę, prašome atlikite šiuos veiksmus:

1.   Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda naudojant el. paštu info@sodininku.info. Praneškite apie grąžinamą prekę ir nurodykite ar norite susigrąžinti pinigus ar pakeisti prekę.

2.   Prekes saugiai supakuokite į tą pačią arba panašią pakuotę, kurioje jas gavote. Prekių grąžinimas yra Jūsų atsakomybėje, iki kol jos pasieks mus. Mes rekomenduojame grąžinti Jūsų paketą išsiunčiant registruotu paštu. Mes nesame atsakingi už grąžinimo išlaidas.

3.   Visos grąžintos prekės bus tikrinamos.  Mes negalėsime grąžinti pinigų ar pakeisti, jei prekės buvo atidarytos ar naudotos. Gavę Jūsų prekę mes kuo skubiau Jums pranešime elektroniniu paštu, kada mes grąžinsime pinigus ar išsiųsime naują prekę. Pagal Jūsų pasirinktą pinigų grąžinimo būdą mes grąžinsime pinigus ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo dienos. Atminkite, kad pristatymo mokesčiai yra negrąžinami!