Sodininko ir Sėjos Kalendorius 2017

Norime jums pristatyti naujausią Sodininko ir sėjos kalendorių skirtą 2017 metams. Šiame kalendoriuje rasite net 2 atskiras dalis:

  • Sėjos kalendorius 2017 – šiame kalendoriuje rasite tikslias datas kada geriausia sėti kokius augalus. Tai puikiai pravers tiek naujiems tiek ir patyrusies sodininkams. Šis kalendorius parengats remiantis tiek mėnulio fazėmis tiek ir daugeliu kitų aspektų kurie užtikrina, kad augalas pasėtas tuo metu augs ir žydės.
  • Sodininko kalendorius 2017 – tai kalendorius kuriame aprašyta kiekviena diena pradedant Balandžio ir baigiant Rugsėjo mėnesiu. Prie kiekvienos dienos rasite informaciją ką būtent tą diena geriausia daryti sode ir darže, o ką geriau atidėti kitai dienai. Šis kalendorius sudarytas taip pat remiantis mėnulio fazėmis, daugiamete oro temperatūros, drėmės ir kritulių statistika, patirtimi bei kitais šaltiniais.

Abu šie kalendoriai skirti daržininkams ir sodininkams patogiai susegti į vieną failą, kad juo būtu kuo patogiau naudotis. Rekomenduojame šį kalendorių įsikelti į savo telefoną arba atsispausdinti, jog ši info visad būtų po ranka.

Štai kuo mūsų kalendorius ypatingas:

  • 2 kalendoriai viename: Sodininko kalendorius + Sėjos kalendorius
  • Kolkas šis leidinys NEMOKAMAS !!!
  • Profesionalų komandos sukurtas leidinys
  • Beveik 200 puslapių turinio jums!
  • Sudarytas remiantis naujausiais moksliniais tyrimais ir asmeninia patirtimi
  • Lengvai suprantamas
  • Puikiai tinka peržiūrėti mob.telefone ar atsispausdinti

Kaip naudotis Sėjos Kalendoriumi 2017?

Kiekvienais metais jums primename, kad nors tinkamas sėjos metas tikrai turi didelią įtaką augalo augimui ir derliui tai tikrai nėra svarbiausias faktorius. Visada geriau augalą pasėti ne laiku bet jį puoselėti nei pasėti geriausiu metu ir jo neprižiūrėti, nelaistyti ir kitaip apleisti. Priežiūra visada išliks svbarbiausiu faktoriumi. Žinoma tinkakas sėjos laikas yra labai gera pradžia tačiau tikrai negalvokite, kad jų nereiks tręšti ar purkšti vien dėl to, kad pasėjote vieną ar kitą augalą laiku. Taip pat nepamirškite atsižvelgti ir į oro sąlygas. Jei matote, kad lauke per drėgna, per sausa ar per šalta nesėkite augalo vien dėl to, kad tai liepiai kalendorius. Palaukite sekančios tinkančios dienos. Šis kalendorius negali nuspėti orų.

Kas tai Sodininko kalendorius 2017 ir kaip juo naudotis?

Šiame net 190 puslapių turinčiame leidinyje yra aprašyta kiekviena sodininkystės sezono diena ir ką jos metu geriausia daryti, o ko geriau nedaryti. Žinoma, net jei nerandate to darbo kurį norite atlikti kalendoriuje jį vistiek galite daryti. Kalendorius skirtas tik tam, kad žinotumėte ką daryti geriausia. Jei jūsų norimo darbo tą diena nėra tai nereiškia, kad jį padarius bus blogai augalams, tiesiog tai ne optimalus metas tam darbui.